Віскі Glenfiddich Fire and Cane унікальне і по принципу виробництва і навіть по кількості. Виробляють його з ячменю, що обкурюють торфом.
Витримують Віскі Glenfiddich Fire and Cane спочатку у бочках з під бурбону, а потім у бочках з-під карибського рому.
Виходить дуже достойний, цікавий віскі який варто спробувати. А обмежена кількість випущених пляшок додає йому унікальності і певної загадковості.
Колір Віскі Glenfiddich Fire and Cane: яскравий золотисто – бурштиновий. Аромат Віскі Glenfiddich Fire and Cane: прянощі, ірис, свіжі фрукти та дим. Смак Віскі Glenfiddich Fire and Cane: торф, дерево, трохи ірису та солодкуватий післясмак.
Віскі Glenfiddich Fire and Cane і його історія
Протягом 20 років Вільям Грант мріяв про створення «кращого віскі в долині». І от влітку 1886 року він, нарешті, почав будівництво власної дістіллерії. Вільяму допомагали його сини.
Будували вручну, камінь за каменем протягом всього лише одного року. Новісінька побудована дістіллерія, отримала назву Glenfiddich, що означає «долина оленів».
С тих пір пройшло багато часу і на сьогоднішній день Glenfiddich – найтитулованіший односолодовий шотландський віскі в світі.
Цей успіх прийшов впав з неба, а був досягнутий професіоналізмом і прагненням до досконалості які зберігались кількома поколіннями сім’ї. Саме сім засновника все ще володіє однією з останніх незалежних винокурень в Шотландії.
1887 рік: Рік відкриття Glenfiddich. Дуже радісно і символічно, у самий переддень Різдва 1887 року, була отримана перша крапля спирту. А вже баато рокі поспіль там же виробили віскі Гленфіддік “Вогонь і Тростина”.
1923 рік. В розквіті сухого закону, на чолі винокурні став онук Вільяма Гордон Грант. Більшість передрікали скорочення виробництва у ці нелегкі для виноробства часи, але Гордон зміг не тільки зберегти позиції на ринку, а і наростити оберти.
На момент скасування сухого закону винокурня не тільки бела серед тих небагатьох, що встояли, а і була повністю готова до задоволення великого попиту.
1957 рік. Вже правнук Вільяма, Чарльз Гордон, очолює компанію і наполягає на встановленні мідних перегонних кубів. Саме в цьому році по спеціальному замовленню на виробництві Glenfiddich з’явилися унікальні за формою і розміром перегінні куби.
1959 рік. На мідних перегонних кубах Чарльз не зупинився і вже через два роки він побудував власну бондарню.
Якість бочок має великий вплив на характеристики отриманого напою, тому мати свою бондарню, щоб контролювати і цей процес, виявилось чудовою ідеєю. На сьогодні бондарня в Glenfiddich – одна з небагатьох збережених з тих часів.
1961 рік. Відомий художник Ханс Шлегер створює знаменитий тепер дизайн тригранної пляшки Glenfiddich.
Натхненням для цього були три природні елементи, що об’єднавшись, у професійних руках, утворюють чудовий віскі: вода, повітря і ячмінний солод.
1987 рік. Рік столітнього ювілею винкурні. Найкращий привід для святкування і усвідомлення того, що мрія засновника здійснилась! У нього та його нащадків вийшло створити «кращий віскі в долині»
1991 рік. Цей рік став суттєвим в історії Glenfiddich, бо народився дивовижний і рідкісний віскі: молт віскі з дев’яти рідкісних бочок, закладених ще в далекому 1930 році.
1998 рік. Рік знаменитого винаходу на винокурні Glenfiddich. П’ятий молт-майстер, відомий в індустрії експерт з 35-річним стажем, винайшов технологію «солера».
Ця інноваційна технологія, яка використовується для створення 15-річного Glenfiddich, була визнана багатьма експертами і отримала велику кількість нагород.
2001 рік. Запам’ятався випуском найстарішого односолодового віскі. З 1937 року бочка під номером 843 розпочала свій 64-літню подорож під пильним наглядом охоронців складів, що змінювали один одного на цій посаді.
Ангели взяли свою частку, залишивши 61 пляшку самого рідкісного односолодового віскі.
2009 рік. Світ побачила друга версія Glenfiddich 50-річної витримки. Всього 50 пляшок. І кожна них виготовлена вручну методом видувного лиття, декорована кольєреткою з стерлінгового срібла.
Кожна має індивідуальний порядковий номер і поміщена в футляр ручної роботи в шкіряній палітурці.
2010 рік. Сніжною і холодною зимою цього року, в самій віддаленій частині винокурні Glenfiddich під вагою снігу впали складські даху, залишивши під нічним морозним небом сотні бочок чудового віскі.
Завдяки самовідданій праці співробітників винокурні, снігові завали вдалося швидко розібрати. Ця злагоджена діяльність надихнула майстра соложенія Glenfiddich Брайана Кінсман на створення віскі Snow Phoenix.
Для цього він використав віскі з бочок, що зберігалися в зруйнованих складах. Віскі Snow Phoenix прославляє дух згуртованої команди Glenfiddich.
Назва нового напою було придумано майже відразу: на фотографіях, зроблених крізь уламки складських дахів, видно світіння, що нагадує обрисами птицю фенікс.
2011 рік. Найдорожчий односолодовий віскі проданий на аукціоні. Він був створений на честь 110-річчя мешканки Шотландії Джанет Шід Робертс, останньої правнучки нашого засновника.
Всього в партії цього унікального віскі 11 пронумерованих вручну пляшок – по одній на кожні десять прожитих Джанет Робертс років. Всі пляшки були продані на благодійних аукціонах, встановивши нові світові рекорди.
Відео виробника віскі Glenfiddich Fire and Cane
Всі напої від виробника віскі Glenfiddich Fire and Cane
Офіційна сторінка виробника віскі Glenfiddich Fire and Cane: https://www.glenfiddich.com/
Відгуки
Відгуків немає, поки що.