ua|ru
Фільтрувати за ціною

Білі вина совіньйон блан

Showing 1–24 of 46 results

Совіньйон Блан вважається одним із найбільш популярних сортів винограду у світі. Він приваблює виноробів яскравим фруктовим профілем і неповторною трав’яною свіжістю. Його вирощують у різних регіонах, тому вина білі Совіньйон Блан відрізняються унікальними відтінками смаку й аромату. Великий асортимент вина Sauvignon Blanc можна купити на сайті WineWine. Перевірені виробники, швидка доставка та найкраща ціна в Україні — усе це доступно кожному покупцеві.

Основні характеристики сорту Совіньйон Блан

Совіньйон Блан вважається стародавнім сортом винограду й уперше був вирощений у Франції. Сьогодні його вирощують у різних країнах через популярність і характерний смак. Упізнати цей сорт можна за зеленувато-жовтим забарвленням шкірки, інтенсивним ароматом з нотами цитрусових (лимон, лайм, грейпфрут), тропічних фруктів (ананас, маракуйя, манго), зеленої трави та червоного перцю.

Види вина, які виготовляються з сорту Совіньйон Блан

Характеристики кожного вина можуть відрізнятися залежно від виробника, регіону та способу виробництва.

Сухе біле вино Совіньйон Блан

Вважається найпоширенішим і найпопулярнішим стилем із цього сорту. Вино відрізняється високою кислотністю, тому в ньому явно відчуваються аромати цитрусових і тропічних фруктів. Сухі вина Совіньйон Блан подають як аперитив або поєднують з різними стравами: морепродуктами, рибою, салатами і білим м’ясом.

Розе Совіньйон Блан

З сорту Совіньйон Блан також можна виробляти розе. У нього свіжий та фруктовий аромат, а також яскрава кислотність. Це легке й освіжаюче вино, яке п’ють охолодженим.

Ігристе (спарклінг) Совіньйон Блан

Сорт винограду також використовується для ігристих вин. У готового напою ті ж аромати та смакові характеристики, що й у сухого вина, але завдяки бульбашкам вуглекислого газу напій виходить більш святковим та освіжаючим.

Десертне вино Совіньйон Блан

Десертні вина зазвичай виробляють із пересохлих грон винограду. У такого вина багатий і солодкий смак із фруктовими та медовими відтінками. Десертні вина Совіньйон Блан добре поєднуються з десертами та сирами.

Найпопулярніші регіони виробництва

Представлені регіони вважаються одними з найпопулярніших для виробництва вин із сорту Совіньйон Блан.

Долина Луари (Франція)

Виноградники цього регіону розташовані вздовж річки Луара, і завдяки унікальному клімату та ґрунту готові напої мають особливий характер, поєднуючи в собі свіжість, фруктовий присмак і мінеральні ноти.

Бордо (Франція)

Вина з цього регіону зазвичай складніші й можуть мати виражені мінеральні та зелені відтінки. Совіньйон Блан часто використовується в змішаних винах сім’ї Бордо (Bordeaux Blanc), де він може поєднуватися з іншими сортами.

Мальборо (Нова Зеландія)

Тут виробляються видатні вина з освіжаючими ароматами цитрусових та стильним характером. Новозеландський Совіньйон Блан часто відрізняється від вин інших регіонів яскравим та інтенсивним стилем.

Італія

Залежно від регіону, італійські виробники можуть пропонувати різні стилі та аромати, зокрема фруктові та трав’яні ноти.

Чилі

У вин цього регіону зазвичай свіжі та яскраві аромати цитрусових і тропічних фруктів із вираженою кислотністю. Чилійські винороби пропонують хороше співвідношення ціни та якості.

Багатство смаку

Вина з сорту Совіньйон Блан тішать різноманітністю ароматів і смакових відтінків.

Фруктові та овочеві тони

Виноград цього сорту має виразні фруктові аромати лимона, лайма, грейпфрута, тропічних фруктів, зелених яблук і стиглих персиків. Залежно від сезону, можна відчути відтінки стиглих ягід, аґрусу та стевії.

Трави

Сорт Совіньйон Блан відомий трав’яними нотами: кропу, базиліку, м’яти, кропиви або чебрецю. Трав’яні відтінки надають вину свіжості та оригінальності.

Земляні відтінки

У деяких винах можна відчути легкі земляні чи мінеральні ноти. Вони пов’язані з особливостями ґрунту, на якому вирощувався виноград, і можуть додати складності смаку.

Дубові

Деякі виробники вина використовують дубові бочки для витримки. Це може додати готовому продукту додаткові аромати ванілі, кокосу та прянощів, а також надати йому кремової текстури. Дубові відтінки зазвичай більш виражені в зрілих винах і можуть перекривати фруктові та трав’яні аромати.

У десертних стилях

Десертні вина відрізняються особливою солодкуватістю та інтенсивними фруктовими ароматами. Вони можуть містити ноти меду, стиглих персиків, абрикосів і цитрусових.

Усі ці та інші види білого вина представлені в каталозі магазину WineWine, де ви можете замовити їх онлайн. Широка географія країн-виробників, можливість заощадити в разі гуртового замовлення, швидка доставка та самовивіз зі складу — переваги, доступні клієнтам WineWine.