ua|ru
Фільтрувати за ціною

Сухі вина

Showing 1–24 of 648 results

Сухим вином називається напій, у якому фруктовий цукор має повністю викинути. Тому при виробництві винопроцес бродіння не переривається, що дозволяє всьому цукру перетворитися на алкоголь. Для виробництва спочатку підбираються сорти з меншим вмістом цукру. Сухе вино може бути білим, червоним або рожевим. Саме якісні сухі вина дозволяють насолодитися багатством смаку та аромату виноградного напою.

Історія виникнення сухого вина

Традиційно саме сухе вино є найстабільнішим. Якщо бродіння з будь-якої причини зупиняється до того, як відбулася переробка цукру, підвищується ймовірність майже напою при відновленні бродіння або молочнокислого скисання. Тому виробники і почали робити вина переважно сухими, щоб мінімізувати ризик їх псування. Альтернативою є лише солодкі напої, у яких цукор виступає у ролі консерванту, але вони є такими стабільними.

Популярні сорти та види сухих вин

Щоб насолодитися смаком та ароматом справжнього виноградного напою, рекомендується купити сухі вина у відомих виробників. Необхідно звернути увагу на популярні сорти білих та червоних сухих вин.

Червоні сухі вина

У Франції найпопулярніше червоне вино виробляють з винограду сорту Каберне Совіньйон, в Італії – Санджовезе, Небіоло і Барбера. Любителям густих червоних вин із щільною текстурою варто спробувати італійське вино MasiCampofiorin. Для поціновувачів насичених вин із сильним ароматом варто виділити CaliterraReservaCabernetSauvignon виробництва Чилі. Одним із найсмачніших легких вин є PinotNoir.

Білі сухі вина

Найвідоміше біле вино це Совіньйон Блан, яке виробляється у Франції. До класичних варіантів відноситься також Шардоне. Одне воно не таке легке та має середню фортецю. Легким білим вином є Ріслінг та Гевюрцтрамінер.

Переваги сухих вин

До основних переваг сухого вина можна віднести:

  1. Низький вміст цукру. Такий напій корисніший для здоров’я, відрізняється мінімальною калорійністю. Тому сухе вино можна пити навіть тим, хто сидить на дієті.
  2. Натуральність. При виготовленні сухого вина використовується виноградний сік і ніяких добавок. Тому такий напій найнатуральніший.
  3. Свіжий та легкий смак. Хороше сухе вино не кисле, а свіже з невеликою в’яжучою терпкістю. Тому саме сухі вина чудово поєднуються з будь-якими закусками.

За міцністю сухі та напівсолодкі вина практично не відрізняються. Цей показник залежить тільки від сорту винограду та специфіки виробництва та обробки сировини.

Купити сухі вина

Інтернет-магазин WineWine пропонує широкий асортимент якісних сухих вин за найвигіднішою вартістю. В наявності завжди є популярні сорти напою та великий каталог ексклюзивних вин. Ми надаємо доставку по Україні обраною транспортною компанією, а також можливість самовивезення зі складу.