ua|ru

Бленд віскі

Showing 1–24 of 73 results

Віскі бленд або купажований є алкогольним напоєм, який виробляється шляхом змішування солодового спирту із зерновим. Якщо порівнювати його з односолодовим віскі, то убленд буде присутній у складі відсоток кукурудзи, жита та пшениці. Процентна складова солодових спиртів визначає смак та вартість напою. Купаж може включати кілька десятків солодових сортів і 3-4 зернових сорти, які мають витримку не менше 3 років. Купити бленд віскі можна дешевше, ніж односолодові сорти. Однак, використання купажування дозволяє формувати унікальний смак напою.

Трохи історії

Шотландським законодавством передбачено два основних типи віскі – солодовий та зерновий. Купажований віскі чи бленд – продукт змішування цих двох видів. Солодової частини до складу напою може входити від 10 до 60%. Чим більший цей відсоток, тим вищою буде ціна. Бленди почали вироблятися здешевлення процесу виготовлення. Такі напої найчастіше мають усереднені смакові якості.

Основні види віскі бленд

Хороше віскі бленд виробляється у всьому світі, включаючи Францію, Шотландію, Велику Британію. Створення якісного напою – не менше мистецтво, ніж при виробництві односолодового віскі. Існує кілька основних видів купажованого віскі:

  1. Standardblend. Для виробництва використовують спирти з витримкою від 3 років. Відсотковий вміст солодового ячмінного становить близько 25%. Процес витримування у бочках триває близько місяця. Найдоступніший вид.
  2. DeLuxeBlend. Частка односолодового спирту становить до 50%, які витримка 12 років. Після купажування віскі зберігаються у бочках 6 місяців.
  3. Premium. Найбільш якісний купажований віскі, в якому відсотковий вміст односолодового спирту досягає 60%. До того ж напій витримується у дубових бочках щонайменше 12 років. Вживання такого напою принесе справжню насолоду. Проте його вартість є досить високою.

Віскі бленд – це завжди якісний продукт, виробництво якого суворо регламентується. Тому варто при виборі варто віддавати перевагу напоям лише від відомих та надійних виробників.

Де придбати віскі бленд

Інтернет-магазинWineWine пропонує широкий асортимент віскі бленд від провідних виробників, таких як Jameson, Bells, Bushmills,CrownRoyal,Lauders та JohnnieWalker. Наявність завжди має широкий асортимент віскі різної міцності, витримки, виробника, смакових особливостей. До того ж ми надаємо послуги доставки та можливість самовивезення товарів, вигідні ціни та додаткову знижку при оптовому замовленні.

Але це не означає, що всі бленди однакові за смаком. Кожна компанія виробляє не лише стандартні купажі, а й преміальні бленди, які включають спирти з витримкою щонайменше 12 років. Наприклад, JohnnieWalkerBlack та ChivasRegal.