ua|ru

Джин

Showing all 15 results

Купівля товарів у категорії “Джин” - основна інформація

✅ Кількість товарів у категорії: 15
✅ Середня ціна: 810 грн.
✅ Найдешевше: 499 грн.
✅ Найдорожче: 1379 грн.
✅ Середній рейтинг: 5.00
✅ Найпопулярніше: Tanqueray London Dry джин 0.7л - 575 грн
Ольга
Читати далі
Свіжий смак. Відчувається мінеральність та лагідна кислотність. Для мене, нотки жовтих яблук.
Олександр
Читати далі
Все дуже погано, ніякої легкості та свіжості одна оксидація, абсолютно мертве вино з явно вираженими...
бравлсьарслеон
Читати далі
топ
Олена
Читати далі
Глибокий рубіново-червоний колір. В ароматі вишня,ожина, дуб,трохи перцю. Суха солодкість,середні танін....
Олександр
Читати далі
Супер
Неоніла
Читати далі
Дуже люблю цю текілу за її м'який смак. Задоволена покупкою саме в цьому інтернет магазині - менеджер відразу...
Олексій
Читати далі
Як на мене чудове "питке" вино, без зайвих різких нот. Мені чомусь на смак підсмажена скоринка домашнього...
Володимир
Читати далі
Легке, вишукане вино з Італії. Яскраві ноти червоних ягід.
V.OV.A.
Читати далі
Яскраве і насичене, але з низьким рівнем алкоголю. Рідкісне і незвичне. Рекомендую спробувати.
Вова
Читати далі
Елегантне вино з Португалії. З нотами стиглих фруктів, хорошою структураою і довгим післясмаком....

Можна любити чи не любити джин, але складно переоцінити його вплив на сучасну барну культуру і виробництво алкоголю в цілому.

Що таке джин

В цілому, джин можна вважати оригінальною ароматизованої горілкою. Джин — алкогольний напій на основі зернового спирту і ялівцю. 

Коротка історія джину

Точна дата першого виробництва джину поки невідома, але вважається, що вперше джин дистильований в Голландії або в Бельгії.

 

До цього в Голландії робили женевер — лікувального попередника джина: в брагу додавали ягоди ялівцю, а потім дистилювали. Перший рецепт женевера записаний в середині 17 століття, але вважається, що його виробляють з 13-го.

 

У 1688 році голландський монарх Вільгельм Оранський зайняв пост короля Англії і привіз в країну женевер. Він ввів податок на імпортні спиртні напої і пиво і практично скасував регулювання виробництва алкоголю.

 

Велика кількість виробленого алкоголю зіпсувала якість напоїв, але змінилася і їх ціна: джин коштував дешевше пива. Багато напоїв були непридатним для пиття і небезпечними для життя.

 

У 1736 Парламент встановив високі податки на джин: алкоголь став недоступним для бідних. Почалися заворушення і масові повстання, тому через 6 років були прийняті нові компромісні закони.

 

Важливо відзначити, що сучасний джин сильно відрізняється за смаком від джину тих часів. Тоді перегонку проводили в мідних кубах, тому спирт був грубим, неприємним.

 

У 1830 році компанія Aeneas Coffee удосконалила перегінний куб і додала колону ректифікації, яка зробила революцію у виробництві спиртних напоїв у всьому світі.

Як роблять джин

Виробники використовують три основних способи приготування джину:

 

 1. Дистиляція в кубі: спочатку роблять брагу, як для всіх інших міцних напоїв. Потім дистилюють, додають в отриманий спирт ялівець та інші ароматичні речовини і переганяють вдруге.

При дистиляції в кубі зазвичай виходить більш важкий і насичений джин.

 1. Перегонка спирту в ректифікаційної колоні, як для горілки — найпопулярніший метод виробництва джина.

Такий спирт краще очищений, м’якший.

Ректифікат зазвичай розбавляють водою, щоб довести отриманий спирт міцністю 70-75% до 40-50%.

 1. Спрощений метод — найпростіший спосіб, яким роблять дешевий джин: беруть готовий нейтральний спирт і ароматичну основу, змішують і роблять по-суті настоянку.

 

Джин — алкогольний напій, ціна якого залежить не стільки від сировини, скільки від кількості вкладеної ручної праці та обсягів виробництва.

Країни-виробники і стилі джину

Нідерланди і Бельгія — батьківщина женевера. Він, як і скотч, дистилюється в кубах.

 

Найчастіше на полицях магазинів і в джинтоніку в барі зустрічається англійський джин. Відомі бренди Англії — Bombay, Beefeater, Broker’s та інші.

 

Шотландія робить до 70% всіх джинів Великобританії, включаючи відомі бренди Hendrick’s і Tanqueray і маленьких крафтових виробників, як The Botanist.

 

У США змішують концепції: одні виробники концентруються на традиційному лондонському сухому джин, інші експериментують з локальними рослинами.

 

Японія теж почала експерименти з джином і місцевими інгредієнтами. Очікується, що саме японці поставлять нову планку для виробників джинів.

 

Отже, можна виділити такі стилі джину:

 

 • London Dry — джин з високим вмістом ялівцю і цитрусових. Промисловий стандарт.

Спирт дистилюють до міцності не менше 70% і розбавляють до 40-50%, ароматизують тільки натуральними інгредієнтами.

Дозволено додавати цукор після перегонки, але не більше 0,1 г / л.

Незважаючи на назву, він не обов’язково виготовляється в Лондоні.

Приклади: Tanqueray, Bombay Sapphire і Broker’s.

 • New American / New Western: чітких стандартів не існує, але цей термін зазвичай відносять до сучасних джинів, в яких набагато менше ялівцю, ніж в London Dry.
 • Plymouth — більш м’який і менш сухий, ніж джин London Dry, зроблений з великої кількості кореневих рослин і за законом може виготовлятись лише в Плімуті в Англії.
 • Old Tom — стиль 18-го століття, який сьогодні переживає ренесанс у США. Він солодший, ніж London Dry, але сухіший, ніж дженевер.

Ніяких жорстких правил немає, але зазвичай його дистилюють в кубі.

 • Genever — це солодовий спирт з тонко вплетеним ялівцем.

Юридично женевер може виготовлятись тільки в Нідерландах, Бельгії, двох північних регіонах Франції і двох регіонах Німеччини.

 • Navy Strength — джин міцністю до 57%.

Він був улюбленим напоєм британського Королівського флоту на початку 19 століття: якщо матрос пролив його на порох, надвисока алкогольність гарантувала, що порох все ще придатний до стрільби.

 • Витриманий: в 18 столітті джин часто перевозили в бочках, тому витримка було ненавмисною. Сучасні виробники знову почали витримувати джин для кольору і складності.
 • Терновий джин — темно-фіолетовий джин, приправлений ягодами терну і цукром, в результаті виходить напій, схожий на лікер.

Де купити джин

Інтернет-магазин WineWine має кілька видів джину: смачний джин від маленького крафтового виробника та недорогий джин для коктейлю в популярному стилі лондон драй від величезного заводу.

 

У магазині-складі діє спеціальна оптова знижка на весь алкоголь: ціна джину буде вигідно знижена при покупці від 6 будь-яких пляшок. Навіть якщо в чеку — різні пляшки.