ua|ru

Односолодові віскі

Showing 1–24 of 117 results

Односолодові віскі виготовляються на основі ячмінного солоду без додавання інших зернових спиртів. При цьому його виробництво та розлив мають бути зосереджені на одній віскокурні. Такий напій цінується за багатий смак, складний смаковий та ароматичний букет. Саме в ньому можна відчути нотки торфу, дуба, диму та йоду. Смак та аромат напою залежатимуть від регіону виробництва, технологічних особливостей та терміну витримки.

Трохи історії

Точна дата створення першої пляшки віскі невідома. Проте за статус першовідкривача цього напою досі борються Шотландія та Ірландія. Перша інформація про виробництво односолодового віскі з’явилася у 1494 році. Напій згадувався у документі Шотландського казначейства. У документі йдеться про монопольне право лікарів та цирульників на його виробництво.

Популярні марки та основні види односолодового віскі

Односолодові віскі або maltwhiskey, що дослівно перекладається як чистий віскі, виробляється на основі якісного ячмінного солоду без додавання зернової сировини. Можна виділити основні види напою:

  1. Singlemalt. Односолодові віскі, виготовлені на одній віскокурні.
  2. Singlecask. Солодовий віскі, взятий з однієї бочки.
  3. Quartercask. Напій, взятий із бочки меншого розміру та виконаної з американського дуба.
  4. Puremalt. Односолодові віскі з різних віскокурень. За його виробництві використовується лише спирт. Напій відрізняється досить різким ароматом та незвичайним смаком.

Виробляють напій не лише у Шотландії та Ірландії. Технологія виробництва в країнах на південь від Великої Британії практично не відрізняється. Однак через кліматичні особливості південних регіонів смак у напою виходить більш солодким і фруктовим. До найбільш популярних брендів односолодових віскі належить GlenmorangieSignet, Tomatin, Jura Turas Mar, Aberfeldy, Ardbeg Ardbog і Glenfiddich.

Переваги односолодових віскі

Перед покупкою односолодових віскі варто вивчити всі переваги напою:

  • багатий смак і аромат, який неможливо порівняти з купажованими продуктами;
  • стабільні смакові якості завдяки відсутності процесу змішування різних спиртів;
  • тільки односолодові віскі мають таку кількість відтінків смаку, тому цей варіант підійде для справжніх поціновувачів елітних алкогольних напоїв.

Єдиним мінусом напою є більш висока ціна, ніж у купажованих віскі. Однак вона повністю пояснюється високою якістю сировини та точним дотриманням технології. Тому лише односолодові віскі по праву називають чистими.

Купити односолодові віскі

Інтернет-магазинWineWine пропонує купити односолодові віскі від провідних виробників із різним показником фортеці. Каталог наших товарів включає напої різних цінових категорій і виробників. Ви можете замовити доставку алкогольних напоїв або забрати замовлення самостійно зі складу.