ua|ru
Фільтрувати за ціною

Португальські вина

Showing 1–24 of 64 results

Справжнє португальське вино – можливість для шанувальників якісних напоїв розширити алкогольні горизонти. На батьківщині портвейну та мадери виробляють широкий асортимент червоних, білих та рожевих вин різної фортеці, солодощі та сорти. Вікові традиції та відмінний клімат більшості регіонів зробили португальські вина одними з найкращих у світі напоїв. Вони постійно входять до рейтингу найкращих вин, тому справжнім цінителям потрібно просто знайти свого виробника та насолоджуватися насиченим смаком та ароматом.

Історія португальських вин

Історія виноробства зародилася дуже давно. Перші виноградники з’явилися на території сучасної Португалії у давні віки. Їх висаджували ще фінікійці. Завдяки ідеальному клімату та складу ґрунту вино виходить ароматним, насиченим та має багатий смак. Багато регіонів Португалії займаються виробництвом вина. Найпопулярнішим серед них є Мадейра. Спочатку вина вироблялися лише для потреб, але поступово вони завоювали популярність у всьому світі.

Основні види португальського вина

Португалія вина користуються великою популярністю не тільки завдяки неперевершеному аромату та смаку, але й різноманітному асортименту видів:

  1. Зелене вино. Вино із регіону Мінью. Свою назву вона отримала завдяки тому, що вона дуже молода. До того ж регіон, у якому росте виноград, багатий на різноманітну зелень.
  2. Портвейн. Найпопулярніше вино із Португалії. Міцне вино, вартість якого залежить від регіону, терміну витримки, сорту винограду, виробника.
  3. Мадера. Може бути сухим чи десертним.
  4. Москатель. Відрізняється багатим золотим кольором та високою фортецею.
  5. Ешпуманті. Ігристе вино, яке поки що не таке популярне, як сухі і кріплені вина Португалії, але заслуговує на увагу.

Щоб поринути у південний колорит Португалії, варто вибрати пляшку вина на свій смак і насолодитися ним у хорошій компанії.  

Переваги португальських вин

Вино Португалія відоме далеко за межами батьківщини завдяки низці переваг:

  1. Висока якість напою незалежно від обраної цінової категорії.
  2. Багатий вибір вин, кожне з яких відрізняється незвичайним смаком та ароматом, що залежить від кліматичних умов регіону, ґрунту та особливостей виноробства.
  3. Велика площа виноградників у країні, тому згодом Португалія може стати одним із головних імпортерів вина у світі.

Відмінний клімат і оптимальний склад грунту роблять португальське вино неймовірно смачним та ароматним.

Купити португальське вино у WineWine

Інтернет-магазину WineWine пропонує широкий асортимент португальських видів різних виробників, років виробництва, видів та смакових якостей. До того ж у нас можна купити вина за найвигіднішою ціною, а також замовити доставку алкогольних напоїв по всій Україні. Для мешканців Києва надається можливість самовивезення.