ua|ru

Вино ігристе шампанське

Showing 1–24 of 63 results

Історія виноробства в регіоні Шампань налічує понад 2000 років. Перші виноградники були закладені тут ще за часів Стародавнього Риму. У Середні віки Шампань була відома своїми тихими винами, які славилися якістю і смаком. У 17 столітті в регіоні почалося виробництво ігристих вин. Вважається, що одним із перших, хто домігся успіху в цій царині, був монах П’єр Періньон. Він розробив низку методів, що дають змогу контролювати процес бродіння і створювати шампанське зі стійким піноутворенням.

У 18 столітті напій став популярним у Європі. У цей період було засновано багато відомих будинків шампанських вин: Moët & Chandon, Veuve Clicquot і Dom Pérignon.

У 19 столітті регіон пережив кілька криз, пов’язаних із війнами та епідеміями. Але зміг відновитися і продовжив розвиватися.

У 20 столітті шампанське стало одним із найпопулярніших напоїв у світі. Сьогодні в регіоні Шампань виробляють близько 300 мільйонів пляшок на рік. Кожна з них захищена законом і має право носити горде звання – “шампанське”.

Класифікація шампанського за сортом винограду

Піно Меньє – це червоний сорт винограду, який становить близько 10% посадок у Шампані. Він наділяє вино фруктовим ароматом, але з нижчим вмістом алкоголю, ніж Піно Нуар. Піно Меньє часто використовується в асамбляжах для надання шампанському повноти й округлості.

Піно Нуар – це червоний сорт винограду, який становить близько 30% посадок у Шампані. Він дає вину високу кислотність і таніни. Піно Нуар вважається основним сортом для виробництва рожевого шампанського.

Шардоне – це білий сорт винограду, який становить близько 50% посадок у Шампані. Характеризується фруктовим ароматом, вищим вмістом алкоголю, ніж у Піно Меньє. Шардоне вважається основним сортом для виробництва білого шампанського, а також використовується в асамбляжах для додання напою свіжості та елегантності.

Більшість шампанських вин виробляються з асамбляжу кількох сортів винограду. Це дає змогу виробникам створювати вина з різними смаковими профілями. Також впливає і врожай конкретного року. Наприклад, якщо було більше сонячних днів, то ігристе з такого винограду буде більш терпким і насиченим.

Ігристе яких брендів варто спробувати

Якщо ви хочете поповнити власну колекцію алкоголю або зробити подарунок близькій людині, продукція цих виноробів вас точно не розчарує:

  1. Dom Pérignon – один із найвідоміших і найпрестижніших брендів шампанського. Його заснував 1921 року монах П’єр Періньйон, якого вважають “батьком шампанського”. Дім Dom Pérignon спеціалізується на виробництві вінтажних шампанських вин, які виробляють тільки з урожаю одного року. Сомельє рекомендують спробувати Dom Pérignon Vintage 2012 – вінтажне шампанське, виготовлене зі 100% Шардоне.
  2. Krug – ще один відомий бренд шампанського, заснований 1843 року. Відомий унікальним стилем, який поєднує елегантність і складність. Винороби виробляють широкий асортимент шампанського, включно з вінтажними ігристими винами. Найкращим продуктом лінійки вважається Krug Grande Cuvée з асамбляжу Шардоне, Піно Нуар і Піно Меньє.
  3. Lassaigne – невеликий сімейний дім шампанського, заснований 1920 року. Спеціалізується на виробництві традиційних шампанських вин. Бестселером компанії вважається Lassaigne Blanc de Blancs.
  4. Moët & Chandon – найбільший виробник шампанського у світі. Його було засновано 1743 року. Популярним сортом будинку вважається Moët & Chandon Brut Impérial.
  5. Veuve Clicquot – один із найвідоміших і найпрестижніших брендів шампанського. Він був заснований 1772 року. Спробуйте Veuve Clicquot Brut Yellow Label або презентуйте як подарунок поціновувачу.

Продукція цих та інших брендів представлена в асортименті нашого інтернет-магазину.

Найкращий асортимент шампанського в Україні

Справжнє шампанське з регіону Шампань в асортименті представлено в каталозі WINE WINE. Обсяг тари може бути різним: від міні-пляшечок по 0,05 літра до пляшок 1 або навіть 3 літри. На деякі позиції доступний дрібний опт від шести пляшок. Доставка можлива в будь-яке відділення Нової Пошти або кур’єром по Києву. Оплатити замовлення можна під час отримання або онлайн на сайті.