ua|ru
Фільтрувати за ціною

Вина Франції

Showing 1–24 of 213 results

Французьке вино – загальновизнаний ідеал неперевершеної якості та вишуканості. Французькі винороби, як ніхто інший, знають, яким саме має бути якісний алкогольний напій, яке удобрення потрібно вносити під виноградник і як правильно зберігати місткості з вином. Тому вино Франції подарує справжню насолоду витонченим смаком та багатим ароматом.

Історія походження

Вина Франції з’явилися у VI столітті до нашої ери. Культура приготування вин прийшла з Італії і була нав’язана римськими загарбниками. І якщо спочатку римляни силою змушували галльські племена висаджувати виноград, але вже за кілька століть виноробство стало однією з провідних галузей виробництва в країні. Це пов’язано з тим, що місцевий клімат та ґрунт ідеально підходять для вирощування винограду, дозволяючи культивувати практично будь-які сорти.  

Основні види французького вина

Вина Франції діляться за низкою ознак:

  1. Сортовий склад. При використанні одного сорту вино називається моносепажним. А якщо поєднується кілька сортів – асамбляжним.
  2. Відсотковий вміст цукру. За цією ознакою вина Франції поділяються на сухі, напівсухі, напівсолодкі та солодкі.
  3. Колір. Вино може бути білим, рожевим та червоним.

До найбільш затребуваних сортів винограду для французького вина належить Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Merlot, Grenache. До того ж французькі вина виробляються за різними технологіями з використанням дріжджів та без них, з осадом і без нього, з винограду пізнього збору. Вони витримуються у цементних, дерев’яних чи сталевих бочках.

Класифікація

За рівнем якості вина Франції поділяються на такі види:

  1. їдальня. Найбільш доступні за ціною напої, для яких можна використовувати виноград з різних регіонів.
  2. Місцеві. Виготовляються з винограду, вирощеного у певному регіоні. Проходять суворий контроль якості та фортеці.
  3. Марочні. Найбільш дорогі види, які підлягають строго контролю кожному етапі виробництва.

В окремих зонах Франції можуть використовуватись свої варіанти класифікації вин, тому при виборі дорогих пляшок рекомендується звернутися до фахівця.

Переваги

Французьке вино – зразок високої якості. Воно має низку переваг:

  • ідеальний ґрунт та клімат дозволяє вирощувати різні сорти винограду;
  • широкий асортимент технологій виробництва дозволяє отримати вино із різними смаковими якостями;
  • місцеві виробники суворо дотримуються стандартів, тому якість вина стабільно висока;
  • можна знайти вино у різних цінових категоріях.

Інтернет-магазин WineWine пропонує купити вино з Франції за найбільш вигідною ціною. Ми гарантуємо швидку доставку по всій країні. Для мешканців Києва є можливість придбати напої із самовивозом. Досвідчені співробітники інтернет-магазину WineWine допоможуть не тільки оформити замовлення, але й вибрати вино певного року, міцності, солодощі та інших характеристик, а також порадять новинки та найпопулярніші варіанти.