ua|ru
Фільтрувати за ціною

Органічні вина

Showing 1–24 of 143 results

Популярність органічних продуктів та напоїв висока. Кожна людина хоче харчуватися лише тим, що вирощено без небезпечних добрив. Популярністю користується і органічне вино, яке виробляється на основі органічної сировини, вирощеної без синтетичних добрив, хімічних добавок та пестицидів. Таке вино не тільки повністю безпечне для організму, але й неймовірно смачне та ароматне.

Трохи історії

Якщо раніше будь-який виноградник вирощувався природним шляхом, прогрес привів до необхідності використовувати синтетичні та хімічні добрива. Їх застосування гарантує відсутність захворювань, швидке зростання та стабільний смак. Однак використання пестицидів призводить до того, що вони потрапляють до напою.

Саме тому такою популярністю користується вино органік. Існує близько 2 тисяч офіційних виробників органічного вина, і майже половина з них перебуває у Франції. Офіційного терміна немає, тому кожна країна має право ставити свою позначку на ємності з напоєм. Близько 4% світового ринку вина займає саме органічний продукт, а ще 5 років тому цей показник був у 4 рази нижчим.

Переваги та особливості органічного вина

Якісне органічне вино при помірному споживанні приносить здоров’ю лише користь, стимулюючи роботу серця, нормалізуючи тиск та покращуючи обмін речовин. До основних переваг такого продукту належить:

  1. При вирощуванні винограду використовуються лише натуральні добрива. Тому до складу вина не потрапляють хімікати, генетично модифіковані організми, пестициди та інші шкідливі сполуки.
  2. Найменша концентрація сульфітів. Для тих, хто має алергію на сульфіти, варто звернути увагу на органічне вино. Зміст сульфітів у ньому значно менше.
  3. Турбота про планету. Вживання органічних продуктів та напоїв – спосіб показати турботу про планету. При виробництві використовуються екологічно чисті технології, що благотворно впливає на стан ґрунту та повітря.  

Проте органічне вино не містить у складі консервантів, тому термін його придатності нижчий. А через підвищену складність та трудомісткість виробництва купити органічне вино можна за вищою ціною. Висока вартість пояснюється тим, більшість робіт доводиться виконувати вручну, що підвищує трудомісткість процесу. Нестача пестицидів та інших добрив може призвести до того, що виноград загине або не дасть хорошого врожаю. Тому вирощувати органічний виноград досить складно, але це коштує можливості створювати справді чисте, смачне та безпечне вино.

Купити органічне вино у WineWine

Інтернет-магазин WineWine пропонує купити органічне помаранчеве вино, ціна якого знаходиться на доступному рівні. Ми пропонуємо продукцію різних країн, популярні види та новинки, швидку доставку та можливість замовити самовивіз.