Горілка Smirnoff завжди м’яка, з ніжним смаком, дивовижно чиста і прозора завдяки високоякісному зерновому спирту, особливими властивостями води і унікальності процесу фільтрування.
Горілка Smirnoff створена в кращих традиціях російського і американського алкогольного виробництва і вважається однією з високоякісних і найпопулярніших на світовому ринку.
Горілка Smirnoff: історія створення
З 1818 року у Москві працювало торгове підприємство, створене Іваном Смирновим. Десятки років нічого особливого це підприємство із себе не представляло.
Справжню ж свою історію горілка Smirnoff розпочала з тих пір, як підприємство очолив Петро Арсенійович Смирнов, викупивши акції двоюрідного брата.
Саме він спорудив завод по перегонці, розпочав виробництво і винайшов метод вугільної фільтрації горілки, отримавши горілку дуже високої якості.
Поступово забезпечені громадяни оцінили якість горілки, згодом і сам імператор Олександр III зробив Смирнова головними постачальниками для імператорського двору.
Тоді підприємство мало назву П. А. Смирнов.
У 1898 Петр Арсенійович помер і підприємство перейшло до його синів.
Підприємство отримало назву «Петро, Микола і Володимир Петровичі Смірнови, які торгують під фірмою П. А. Смирнова в Москві».
Не дивлячись на назву, на той час фактично керував підприємством старший з братів Петро.
Тільки після смерті брата, підприємство очолив Володимир Петрович Смирнов.
До першої світової війни компанія процвітала і виробляла понад 4 млн ящиків горілки на рік.
Після Жовтневї революції 1917 року більшовики націоналізовали всі приватні заводи і фабрики на території Москви, не виключаючи і горілчане підприємство Смирнова.
Микола Смирнов помер у злиднях в Москві через багато років. Володимир Петрович Смирнов зміг втекти з Росії, зберігши свої пізнання і технологію створення відомої марки горілки.
Багато років Володимир марно намагався відродити фамільний бізнес то в Константинополі (Стамбулі), то на території Польщі.
Але люди за кордоном не мали уявлення про горілку, не були знайомі ні з історією цього продукту ні з культурою його вживання і приймати цей продукт відмовилися.
Наступним місцем Володимир обрав передмістя Парижа, а саме невеликий перегінний завод в місті Корбевуа.
На цей раз потомку видатного Смирнова більше пощастило: він зустрівся з Рудольфом Кюнеттом. Рудольф був визнаним експертом зерна.
Він з ентузіазмом викупив у Смирнова виняткові права з ліцензією на створення і реалізацію всієї алкогольної продукції підприємства на територіях Сполучених Штатів Америки, Канади та Мексики.
Ліцензія була виписана в Нью-Йорку на підприємство Ste. Pierre Smirnoff Fils в 1933 году. І вже за рік, у 1934 році Володимир Смирнов покинув цей світ.
Але і очікування Рудольфа Кюнетта не виправдались: як і раніше, споживачі не прийняли горілку, не почали вживати її замість бурбона, коктейлів і джина.
На момент 1937 року компанія Кюнетта потрапила на межу банкрутства. Так би і закінчила свою історію горілка Smirnoff, якби не Джон Мартін, що займав тоді пост президента американської фірми Heublein.
Саме він висунув ініціативу на підтримку підприємства, і отримав право виробляти і реалізувати горілку Smirnoff.
Тоді вперше горілка Smirnoff почала позиціонуватися я “білий віскі Smirnoff, що не має смаку і позбавлений запаху”.
С тих пір горілка Смирнофф стає відмінним компонентом для практично будь-якого коктейлю.
Її додають у вже перевірені часом рецепти, та на її основі створюють багато нових рецептів.
Так винайшли алкогольний коктейль «Московський мул»: пиво з імбиру, горілка Smirnoff і шматочок лайма у мідному кухлі.
Саме завдяки цьому коктейлю горілка Smirnoff нарешті велику популярність і стала улюбленим напоєм американців у другій половині 40-х років.
І вже після цього горілка Smirnoff перетворилася на невід’ємну складову для «Кривавої Мері», «Викрутки» та інших відомих алкогольних коктейлів.
Бренд горілка Smirnoff, який так вдало розкрутила компанія Heublein, в даний час є власністю компанії Diageo (Великобританія).
На даний момент горілка Smirnoff експортується в 130 країн по всьому світу.
І сьогодні деякі люди дивуються, коли з’ясовують, що назва горілки йде не від прикметника “сумирний”, а від прізвища творця бренду.
Адже саме Петро Арсенійович Смирнов зумів розробити метод вугільної фільтрації, що очищає горілку від отруйної складової.
Приготування коктейлю «Московський мул»:
Весь перелік горілки
Офіційний сайт виробника: http://www.diageo.com
Відгуки
Відгуків немає, поки що.